Сигнали без дим

Изпратен

#1782, в автобус, Велико Търново

14:40 06.01.2013 Велико Търново, на спирката на Студентски общежития бл.2

Описание
Днес се возих в автобус номер 13 на фирма ЕТ "Атанасов - Пламен Атанасов",гр. Велико Търново и искам да сигнализирам за нарушаване на забраната за тютюнопушене. Лицето Христина Христова запали цигара ВЪТРЕ в автобуса и я изпуши без дори да си покаже ръката през прозореца. Благодаря :)

Сигналът е изпратен на РЗИ на 8.1.2013 г.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушение на забраната

13:21 Dec 14, 2012

Велико Търново, ул. "Стефан Стамболов" № 53, 0 Kms

Тютюнопушене във Велико Търново

22:49 Dec 22, 2012

гр. Велико Търново, ул. "Mармарлийска" №14, 0 Kms

пушене в Diskotela Spyder, Veliko tarnovo (мобилен сигнал)

02:12 Dec 25, 2012

Veliko tarnovo, Bivshia madejki dom, 0 Kms

пушене в заведение

22:30 Dec 23, 2012

Велико Търново, ГУМ (ул. Дондуков), 0 Kms

пушене в заведение

13:58 Dec 29, 2012

велико търново кафето на театъра (на фасадата), 0 Kms