Сигнали без дим

Изпратен

# 1849 Нарушение на забраната в Данъчна служба, гр.Пловдив

13:01 08.01.2013 Пловдив ул. "Чернишевски" №3

Описание
в Данъчна служба, намираща се на ул. "Чернишевски" №3/ в гр. Пловдив - на 3-ти, 4-ти и 5-ти етаж коридорите, където чакат гражданите, са задимени, могат да се видят служители с цигари и пепелници, които открито не спазват забраната за тютюнопушене.


Сигналът е изпратен до РЗИ-Пловдив на 08.01.2013г
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#3971 Нарушаване на забраната в данъчна служба, гр. Пловдив

11:47 May 21, 2013

Пловдив, "Чернишевски" №3, 0 Kms

Пуши се в ресторант Рубаят, град Пловдив

20:52 Oct 30, 2015

град Пловдив, ул. "Свобода" № 28, 0.08 Kms

Пушене в ресторант Глобус, град Пловдив (мобилен сигнал)

22:00 Feb 25, 2017

град Пловдив, бул. 6-ти Септември 38, 0.14 Kms

#2466 Нарушение на забраната в ресторант "Миконос", гр. Пловдив

01:03 Jan 30, 2013

гр. Пловдив, бул. 6-ти Септември 1A, 0.29 Kms