Сигнали без дим

Изпратен

#1921 Нарушение на забраната за тютюнопушее в хотел "Верея", гр Стара Загора

10:37 10.01.2013 Стара Загора бул. „Цар Симеон Велики“ 100

Описание
Обичайно явление е пушенето в лобито на хотел "Верея",намиращ се на бул. „Цар Симеон Велики“ № 100 в гр. Стара Загора. Изключително задимено е, което е доста неприятно за гостите и посетителите на хотела.


Админ: получен е отговор от РЗИ-Стара Загора: "В момента на проверката не са установени нарушения на здравните изисквания".
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#1556, проверка на необходимите документи, кафе-аперитив "Империал Лъки-99"

01:54 Jan 02, 2013

Стара Загора, бул."Цар Симеон Велики" 100, 0 Kms

#3500 - пушене в хотел-ресторант "Верея", гр. Стара Загора (мобилен сигнал)

09:12 Mar 28, 2013

Стара Загора, Бул. Цар Симеон Велики 100, 0 Kms

В Хотел "Верея", Салса Конгрес - град Стара Загора

10:30 Mar 01, 2014

град Стара загора, бул.Цар Симеон Велики 100, хотел Верея, 0 Kms

Пушене в кафе "Вedroom", град Стара Загора (м)

01:14 Dec 25, 2018

град Стара Загора, бул. "Руски" № 27, 0 Kms

нарушение

01:00 Dec 26, 2012

бул. Цар Симеон 100, 6000 Stara Zagora, Bulgaria, 0.03 Kms