Сигнали без дим

Изпратен

#1987 - Пушене в Коктейл-бар срещу служебният вход на Филхармонията на ул. Бенковски

01:45 12.01.2013 ул. Г. Бенковски, партер , има табела Коктейл-бар

Описание
#1987 - Никой не спазва забраната за тютюнопушене в Коктейл-бара на ул. Бенковска срещу ДЗИ и служебният вход на Филхармонията, даже го изтъкват като предимство. Това се случва в центъра на София, под носа на всички министерства и през деня и задължително след 18,00 ч.!


Features

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2157 - Пушене в центъра на София,ул.Г.Бенковски,срешу сл. вход наФилхармонията

11:33 Jan 17, 2013

София, Център,ул Г.Бенковски и ул.Аксаков, 0 Kms

Тютюнопушене след определен час

00:10 Nov 16, 2013

Будапеща, 0.1 Kms

Сигнал за нарушение

16:29 Dec 12, 2013

София, кръстовището на Славянска и Шишман, 0.11 Kms

Тютюнопушене в Клуб Текила

00:20 Dec 14, 2013

София, Народно Събрание 4, 0.12 Kms

Позволено тютюнопушене в заведение в София

13:32 Dec 08, 2012

"Olives" на "Граф Игнатиев" 12 - на първи етаж, в помещението с бара., 0.15 Kms