Сигнали без дим

Изпратен

#1997 Тютюнопушене в ресторант "Рандеву 2", гр Пловдив

00:45 13.01.2013 Пловдив Тракия бул. Шипка 2

Описание
Прави впечатление, че на една от масите в ресторант "Рандеву 2",/Тракия бул. Шипка 2/в гр Пловдив се пуши. Доколкото разбрах са близки на собственика, но би следвало забраната з атютюнопушене на обществени места да важи и за тях.

Сигналът е изпратен на РЗИ-Пловдив на 13.01.2013г

Получен отговор от РЗИ-Пловдив на 30.01.2013г: „При извършените проверки не се установиха нарушения на чл. 56, ал. 1 от Закона за здравето.Няма следи от тютюнопушене и клиенти, които да пушат.”
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментари
Мария (Mar 22 2013)
И аз изпратих сигнал за пушенето,но след като са отишли на проверка във вторник на обяд е ясно,че няма кой да пуши.То и заведението е било полупразно.Когато аз съм била по всички маси се пушеше.Трябва да отидат на проверка в петък или събота вечерта след 20ч,тогава на 100% ще намерят пушачи,ама като са комбина с ресторантьорите....Жалко!
Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2430 - "Меаната мястото - При бат Жоре"

13:32 Jan 28, 2013

гр. Пловдив, жк Тракия, ул. Шипка 1, 0 Kms

#3419 - Тютюнопушенето в ресторант "Рандеву2" в Ж.К "Тракия", гр.Пловдив

08:09 Mar 22, 2013

Пловдив, ЖК Тракия, бул. Шипка 2, 0 Kms

нарушаване на забраната в Пловдив

12:11 Dec 25, 2012

гр. Пловдив, ж.к. "Тракия", бл. 100, 0.07 Kms