Сигнали без дим

Изпратен

#2001 - пушене в заведенията

01:34 13.01.2013 ъгъла на ул Цар Асен и ул. Верила на етаж -2

Описание
#2001 - Пиано бар Брага. Отначало не се пушеше. Към 12 и нещо почна да се пуши в едно сепаре, а в 2:10 дадоха пепелници по масите. Предполагам, че компетентните органи биха могли да изискат записите от видео камерите и да бъде проверено.
Желая да остана анонимен поради мащабите на корупция в страната ни, но все пак имам надежда, че нещо може и да се промени.


Features
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

тотюнопушене

20:24 Dec 01, 2013

верила, 0.01 Kms

Пушене във Фънкитаун София

23:01 Nov 03, 2012

ул."Хан Аспарух" 37, 0.1 Kms

Тютюнопушене в заведение в Mixtape 5, град София

13:47 Dec 18, 2016

град София, в подлеза на НДК под кръстовището на бул."България" и бул."Черни връх", 0.18 Kms

Пушене в заведение

12:03 Dec 24, 2013

София, ул. 6ти септември 55, 0.2 Kms

масово пушене в заведение

10:44 Nov 11, 2012

София, бул.Витоша 33, 0.22 Kms