Сигнали без дим

Изпратен

#2125 - пушене в в магазинче за хранителни стоки

08:20 16.01.2013 софия, майор горталов 17

Описание
#2125 - Здравейте,

В магазинче за хранителни стоки на адрес София, ул. Майор Горталов 17 клиенти и служители пушат в преддверието.

С други думи, всеки който иска да пазарува трябва да мине през преддверието, което много често е опушено.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

от мобилно устройство

20:05 Dec 20, 2012

София, Бул Тодор каблешков 1, 0.08 Kms

Пушене в ресторант "BESO bar & dinner", град София (мобилен сигнал)

16:00 Jan 24, 2014

град София, ул. "Тодор Каблешков" № 1, 0.08 Kms

пушене в Ресторант "BESO bar&dinner", град София (мобилен сигнал)

06:30 Feb 27, 2014

град София, Ул.Тодор Каблешков 1, 0.08 Kms

Пушене в ресторант Beso, град София (мобилен сигнал)

05:38 Jan 11, 2015

град София, ж.к. Борово, ул. Тодор Каблешков 1, 0.08 Kms

Пушене в BESO, град София

01:45 Jan 16, 2015

град София, ул. "Т. Каблешков" № 1, 0.08 Kms