Сигнали без дим

Изпратен

#2279 - Нарушаване на забраната за пушене в ресторант “Red Rock” гр.Варна, кв. Аспарухово.

01:32 21.01.2013 Варна, кв. Аспарухово, ул. Плажна алея

Описание
#2279 - Посетих заведението на 18.01.2012 и всичко беше чудесно докато не стана 23:00 часа, когато дойде една компания от млади хора. Почти веднага усетих миризма на цигарен дим и се оказа, че няколко от тяг бяха запалили цигари и пушеха в заведението.
Викнах сервитьорката и я помолих да им каже да спрат да пушат, при което тя видимо притеснена каза че ще го направи. Но нищо не се промени. Като за капак на всичко и част от персонала запалиха цигари на бара. И това стана с ясното знание и позволение на собственика, който беше там.

Админ: Сигналът е изпратен до РЗИ - гр. Варна, на 22.01.2013г.


Features
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант "Капитан Кук", град Варна (мобилен сигнал)

08:00 Oct 11, 2013

град Варна, Морска гара, 0.51 Kms

Заведение с тютюнопушене, град Варна

07:13 Nov 05, 2018

град Варна, Морска гара, 0.51 Kms

Тютюнопушене в "Капитан Кук" град Варна

10:01 Feb 10, 2018

град Варна, Яхтено пристанище, Пристанищен комплекс, 0.51 Kms

Пушене в ресторант Капитан Кук, град Варна

21:44 Aug 13, 2017

град Варна, Морска гара, 0.54 Kms

Пушене в ресторант "Капитан Кук", град Варна

22:19 Aug 13, 2017

град Варна, Морска гара, 0.54 Kms