Сигнали без дим

Изпратен

#2334 - пушене в Кафе "Candy", София (мобилен сигнал)

05:00 24.01.2013 София, Бул. Джеймс баучер 100

Описание
#2334 - име обект: Candy
вид обект: Кафе
град: София
адрес: Бул. Джеймс баучер, х-л Кемпински
описание: В заведението се пуши целодневно и масово

Админ: Сигналът е изпратен до РЗИ - гр.София, на 25.01.2013г.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#1778, сладкарницата на хотел Кемпински, София

13:24 Jan 06, 2013

София, бул. Джеймс Баучер 100, 0 Kms

#2754, кафе-сладкарница "Candy club", град София (мобилен сигнал)

02:30 Feb 11, 2013

гр. София, ул. Джеймс баучер 100, хотел Кемпински, 0 Kms

#2964, кафе "Candy Club", гр. София, Нарушаване забраната за тютюнопушене

09:35 Feb 19, 2013

гр. София, ул. Джеймс Баучер 100, кафе "Candy Club", 0 Kms