Сигнали без дим

Изпратен

#2440 Нарушава се забраната в хотел "Замъка" в Пампорово

12:41 29.01.2013 ски курорт Пампово,обл. Смолян, хотел "Замъка"

Описание
Пуши се в лоби-бара на хотел "Замъка" в Пампорово.


Админ: сигналът е изпратен на РЗИ-Смолян на 29.01.2013г
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

неспазване забраната за тютюнопушене - пиано бар Камино

13:56 Nov 27, 2012

пиано бар Камино, ул. Неофит Рилски 70, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms