Сигнали без дим

Изпратен

#2447 - Клуб "Мюзик Бокс", гр. Русе

13:08 29.01.2013 Русе, бул. "Придунавски" 6Б

Описание
#2447 - Масово се пуши в това заведение!

Админ: Сигналът е изпратен до РЗИ – гр.Русе, на 30.01.2013г.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

През лятото пушенето е разрешено в Riverside Restaurant, град Русе

12:15 Sep 07, 2016

град Русе, ул. Батак № 3, 0.03 Kms

Пушене в бирария Roger's, град Русе

09:30 Oct 07, 2016

град Русе, ул. „Никола Палаузов“ № 5, 0.03 Kms

Пушене в заведение "Инкогнито", Русе, ул. "Велико Търново" №5

23:27 Nov 16, 2013

Русе, ул. "Велико Търново" №5, 0.09 Kms

сигнал за нарушение в Русе / клуб "Инкогнито"

21:30 Dec 14, 2013

Русе, ул. Велико Търново 5, 0.09 Kms

#2646 Нарушаване на забраната жлищен блок 112 в жк „Чародейка-Г-юг”, гр. Русе

11:18 Feb 06, 2013

гр. Русе,жк „Чародейка-Г-юг”, бл. 112, вх. А, 0.16 Kms