Сигнали без дим

Изпратен

#2494, кафене, гр. София

13:03 01.02.2013 град София, кв. "Лозенец", ул "Плачковица"-19, блок 6

Описание
Добър ден, бих искал да подам жалба за нарушение на забраната за тютюнопушене на обществени места. Става въпрос за кафене намиращо се на адрес София, кв. "Лозенец", ул "Плачковица"-19, блок 6. Блок 6 е общежитие на Медицински Университет, а кафенето е разположенео в сградата на блока, вдясно от входа на общежитието. Цигари се пушат не само във въпросното кафене, но и в антрето на общежитието. Нарушаването на забраната е системно, още повече че става въпрос за студентско общежитие.

Сигналът е изпратен на РЗИ на 03.02.2013 г.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2512 Нарушаване на забраната в кафе в Студентски общежития, гр. София

09:29 Feb 01, 2013

гр. София, кв. Лозенец, ул. Плачковица 19, бл.6, 0 Kms

#2952, ресторант "Експрес", гр. София, Нарушава се забраната за тютюнопушене

10:38 Feb 19, 2013

гр. София, бул."Никола Мушанов" бл.132, пица Експрес, 0.18 Kms

#2378 - В Ресторант "Ниагара" се пуши

01:16 Jan 26, 2013

ул. Кричим 1, София, 0.27 Kms

Нарушение на забраната за пушене в бирария "Кръста", град София

12:35 Feb 21, 2017

град София, ул Бигла № 4 - на ъгъла на улица Бигла и улица Дж. Баучер, 0.28 Kms