Сигнали без дим

Изпратен

#2649 Нарушаване на забраната в бистро "Пикантино", гр. София

19:00 06.02.2013 гр. София, ул. 692 №10 А, кв. Овча Купел

Описание
Нарушава се забраната за тютюнопушене в бистро "Пикантино",намиращо се на ул. 692 №10 А/точно на ъгъла с ул. Народно хоро/, кв. Овча Купел, гр. София.

Админ: сигналът е изпратен на РЗИ-София на 07.02.2013г
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в ресторант The School, град София

07:52 Jul 12, 2019

град софия, бул. Монтевидео 38А, 0.1 Kms

Пушене в обществен транспорт (за пореден път!), град София

23:10 Apr 02, 2014

град София, ул. "Монтевидео" № 21, 0.12 Kms

пушене в механа "Комитите", гр. София

07:00 Feb 14, 2015

гр. София, кв.Овча купел, 0.27 Kms

Център за настаняване от семеен тип за деца "Мечтатели", град София

12:17 Jul 09, 2017

град София, ул. Боряна 32, вх. Б, 0.28 Kms

Системно тютюнопушене в пицария "Винарната", град София

12:34 Dec 28, 2015

град София, кв. Овча купел 1, бул. Монтевидео № 43, 0.36 Kms