Сигнали без дим

Изпратен

Пушене във Фънкитаун София

23:01 03.11.2012 ул."Хан Аспарух" 37

Описание
Искам да сигнализирам, че в заведението Фънкитаун на адрес, гр.София, ул."Хан Аспарух" 37 се пуши без никакви ограничения.


Features
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

тотюнопушене

20:24 Dec 01, 2013

верила, 0.09 Kms

#2001 - пушене в заведенията

01:34 Jan 13, 2013

ъгъла на ул Цар Асен и ул. Верила на етаж -2, 0.1 Kms

масово пушене в заведение

10:44 Nov 11, 2012

София, бул.Витоша 33, 0.12 Kms

Пушене в заведение

12:03 Dec 24, 2013

София, ул. 6ти септември 55, 0.16 Kms

Позволено тютюнопушене в заведение в София

13:32 Dec 08, 2012

"Olives" на "Граф Игнатиев" 12 - на първи етаж, в помещението с бара., 0.17 Kms