Сигнали без дим

Изпратен

#2888: Пушене в кафене Point, гр. Варна

08:00 16.02.2013 гр. Варна, ж.к. Владислав Варненчик, Централен пазар, Обект 7

Описание
В това заведение тотално се пренебрегва забраната за пушене и то нагло. След 7-8 чеса след обяд пушенето е в пьлен ход. Парадокса е че двойка доиде с бебе в носилка (видимо 3-4 месечно) при тази задимена обстановка. Дано и социалните четат това. Аз лично не смятам да посещавам това заведение повече.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 17.02.2013 в 01:20:02 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в кафе "Avangard", град Варна

07:10 Dec 06, 2013

Пазара Владиславово, Варна, 0.03 Kms

Тютюнопушене в заведение - кафе-бар "Галакси", град Варна

10:27 Feb 27, 2014

бул. "Св. Елена" до църквата в кв Владиславово, град Варна, 0.03 Kms

Пушене на стълбищна площадка, град Варна

07:50 Feb 13, 2019

град Варна, ж.к. Владислав Варненчик, блок 10, вх. 6, 0.06 Kms

Пушене в бар "Гала кафе" на Пикадили - Владиславово

02:01 Oct 01, 2013

В сградата на Пикадили - Владиславов, Варна, 0.09 Kms

пушене в кафе "Авеню", Варна

15:30 Dec 23, 2012

Варна, бул. "Константин и Фружин" до бл. 20, 0.12 Kms