Сигнали без дим

Изпратен

#2964, кафе "Candy Club", гр. София, Нарушаване забраната за тютюнопушене

09:35 19.02.2013 гр. София, ул. Джеймс Баучер 100, кафе "Candy Club"

Описание
В сладкарница- клуб CANDY на ул. Джеймс Баучер, кв. Лозенец, гр. София, на 19.02. 2013 имаше хора, които пушеха свободно вътре в основното помещение.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 20.02.2013 в 11:20:02 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#1778, сладкарницата на хотел Кемпински, София

13:24 Jan 06, 2013

София, бул. Джеймс Баучер 100, 0 Kms

#2334 - пушене в Кафе "Candy", София (мобилен сигнал)

05:00 Jan 24, 2013

София, Бул. Джеймс баучер 100, 0 Kms

#2754, кафе-сладкарница "Candy club", град София (мобилен сигнал)

02:30 Feb 11, 2013

гр. София, ул. Джеймс баучер 100, хотел Кемпински, 0 Kms