Изпратен

#3367 - нарушение на действащата забрана за тютюнопушене - в ресторант "При Златко", гр. Пловдив

10:58 Mar 18 2013 Пловдив, ЖК Тракия, ул. Хан Крум

Описание
#3367 - В р-т "При Златко" в ЖК Тракия, Пловдив, ул. Хан Крум срещу Търговски център Европа, се нарушава действащата забрана за тютюнопушене, като дори персонала пуши наравно с клиентите

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 18.03.2013 в 15:20:02 часа.
допълнителна информация

Достоверност: UP DOWN 0
Отговори от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):
Коментирай:
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в "Darkside Bar" гр.Пловдив жк.Тракия

17:54 Dec 14, 2013

Пловдив, ул.Княз Борис I-ви до бл.97, 0.23 Kms

Тютюнупушене в ресторант "При Златко" град Пловдив

08:18 Feb 26, 2019

град Пловдив, кв. Хан Аспарух , ул. „Хан Крум“ 84, 0.29 Kms

Тютюнупушене в ресторант "При Златко", град Пловдив

08:30 Apr 04, 2019

град Пловдив, ул. „Хан Крум“ 84, кв. Хан Аспарух - А9, 0.29 Kms

#1895 Нарушение на забраната в бар "Бродуей", гр Пловдив

14:28 Jan 09, 2013

Пловдив бул. Освобождение №3, 0.36 Kms

#2443 - пушене в Коктейл бар "Бродуей", Пловдив (мобилен сигнал)

14:00 Jan 29, 2013

Пловдив бул. Освобождение №3, 0.36 Kms