Сигнали без дим

Изпратен

#3845, заведение "Arena Music Varna", гр. Варна

06:01 22.04.2013 гр. Варна, ул. Христо Самсаров 3

Описание
в заведението се пуши без никакъв контрол :(

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 26.04.2013 в 13:20:02 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#1559, Comic Club, Варна

22:36 Jan 02, 2013

ул. „Христо Самсаров“ 3, Варна, 0 Kms

Пушене в снек-бар Мисстрана, град Варна (мобилен сигнал)

11:00 Dec 05, 2015

град Варна, бул. Съборни № 56, 0.04 Kms

#3319 Нарушаване на забраната в автошкола "Волан" ЕООД , гр. Варна

11:46 Mar 11, 2013

Варна, ул. “Д-р.Пюскюлиев” 1, 0.08 Kms

Обгазяване с цигарен дим, град Варна

23:42 Nov 01, 2017

град Варна, кв. Владиславово, бл. 301, вх. 10, ап. 70, 0.16 Kms