Сигнали без дим

Изпратен

#4169 - НЕ СЕ СПАЗВА ЗАБРАНАТА ЗА ТЮТЮНОПУШЕНЕ - клуб "Марабу" с. Кранево, община Балчик, област Добрич

07:36 24.07.2013 с. Кранево

Описание
#4169 - Всяка вечер не се спазва забраната за тютюнопушене в закритата дискотека в с. Кранево, община Балчик, област Добрич. Дискотеката се казва "Марабу" (до скоро Амазонка) и се намира на централната улица - Черноморска, която се посещава от непълнолетни и малолетни лица, но цигарите са позволени и никой не я проверява. Всяка вечер Вашите служители могат да се уверят, като влязат на проверка в 01:00ч особенно в Петък и Събота. Това е безобразие, не искам да ми тровят живота още повече, като е приет закон. Безцеремонно се дават чаши вместо пепелници пълни с лед. Настоявам да бъде извършена незабавна проверка по случая.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Добрич на 04.08.2013 в 13:20:03 часа.


Features
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в хотел "Мистрал", град Балчик

10:15 Apr 05, 2014

град Балчик, ул. "Приморска" № 8Б, 7 Kms

Алкохол и цигари на "малолетни", град Балчик

23:18 Apr 22, 2017

град Балчик, ул. „Христо Ботев“ 21, 7.67 Kms

Пушене в кафе Форум, град Балчик (мобилен сигнал)

05:00 Dec 03, 2016

град Балчик, ул. Христо Ботев № 19, 7.7 Kms

Пушене в заведение

15:30 Dec 13, 2013

Балчик, ул. Христо Ботев 25, 7.71 Kms

пушене - пицария "Магнолия", град Варна

05:00 Mar 11, 2014

град Варна, бул."Св.Елена"№23,пицария"Магнолия"(с/у "Пикадили"), 7.91 Kms