Сигнали без дим

Изпратен

Нарушение на забраната за тютюнопушене в кафенето в "Пикадили център", град Варна

09:30 04.10.2013 град Варна, Пикадили център

Описание
В кафенето има две зали, в едната от които се пуши от няколко дни.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 29.10.2013 в 15:20:03 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Обгазяване с цигарен дим, град Варна

23:42 Nov 01, 2017

град Варна, кв. Владиславово, бл. 301, вх. 10, ап. 70, 0 Kms

Не се спазва забраната за тютюнопушене в заведение “Камел”, град Варна

10:59 Apr 15, 2019

град Варна, бул. Съборни (бивш понеделничен пазар), 0.06 Kms

Пушене в мехата "Мамин Кольо", град Варна

10:00 Apr 01, 2014

град Варна, Владислав Варненчик, бл. 18, 0.08 Kms

пушене в Коктейл бар "Infinity", град Варна (мобилен сигнал)

23:20 Feb 15, 2014

град Варна, ул. Радко Димитриев 7, 0.09 Kms