Сигнали без дим

Изпратен

# 4354 - Нарушаване на забраната за тютюнопушене в Пицария "Casa Pizza"

09:30 16.09.2013 София, ул. „Майор Горталов“ 1

Описание
# 4354 - В заведението се пуши на целия първи етаж, а на входа му дори стои надпис, който съм снимала и прилагам: "В заведението се допуска тютюнопушене". Пише още, че деца не се допускат, въпреки че вечерта, в която бях в заведението (16 септември), то беше пълно с деца, които тичаха навсякъде.
Адрес: улица „Майор Горталов“ 1.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 10.10.2013 в 12:20:06 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант Casa Pizza, град София (мобилен сигнал)

21:00 Sep 28, 2015

град София, жк. Бъкстон, ул. "Майор Горталов" № 1, 0 Kms

Пушене в 12ч в пицария Каса Пица, град София.

12:16 Sep 26, 2017

град София , ул. Майор Горталов 1, 0 Kms

Пушене в Casa del Toro, град София

09:16 Apr 19, 2019

град София, ул. „Майор Горталов“ 1, 0 Kms

#2125 - пушене в в магазинче за хранителни стоки

08:20 Jan 16, 2013

софия, майор горталов 17, 0.09 Kms