Сигнали без дим

Изпратен

пушене в ресторант "sweer bar & grill", софия (мобилен сигнал)

09:35 10.10.2013 софия, зала Фестивална

Описание
име обект: sweer bar & grill
вид обект: ресторант
град: софия
адрес: зала Фестивална
описание: Поне на две маси около мен се пуши, като сервитьорките носят пепелници

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 29.10.2013 в 19:20:03 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност: