Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в заведение за хранене "Sweet Bar & Grill", София

07:19 27.10.2013 София, зала Фестивална

Описание
Намирам се в заведение Sweet Bar & Grill, което се намира в сградата на зала Фестивална. На много маси около мен се пуши и димът се усеща. Часът е 19:24, неделя, 27.10.2013 г.

Ако направите проверка, съм убеден, че другата седмица по същото време отново ще се пуши (а и преди това сигурно).

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 28.10.2013 в 03:20:06 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност: