Сигнали без дим

Изпратен

Нарушаване на забраната за пушене в пицария "Дон Домат", София

06:59 11.11.2013 София, Бул. Патриарх Евримий 10

Описание
В помещението в което води главния вход има пепелници по масите, пушещи хора и видимо наличие на дим. Помещението е напълно затворено.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 13.11.2013 в 00:20:04 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Дон Домат

11:38 Oct 15, 2012

София, бул. Патриарх Евтимий 10, 0.01 Kms

пушене в бар бар NRG, гр.София (мобилен сигнал)

23:14 Dec 25, 2012

гр.София, бул.Патриарх Евтимий, 8, 0.01 Kms

нарушение на забраната за тютюнопушене в бар "Thievery Bar", гр. София

11:54 Mar 14, 2015

гр. София, ул. Патриарх Евтимий 6, 0.01 Kms

пушене в Bar & Dinner NRG Bar & Dinner, София (мобилен сигнал)

08:45 Dec 26, 2013

София, Бул. Патриарх Евтимий 6, 0.03 Kms

Пушене на работното място, град София

13:38 May 06, 2015

град София, бул. Патриарх Евтимий 1, 0.05 Kms