Сигнали без дим

Изпратен

Тютюнопушене след определен час

00:10 16.11.2013 Будапеща

Описание
Здравейте,

Поредния сигнал от моя страна. За тютюнопушене в клуб Грамофон. Не занм дали заведението подкрепя практиката, защото до определен момент никой не запали. Когато хора почнаха лавинообразно да припалват, не видях противодействие от страна на заведението по никакъв начин.


Features
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#1987 - Пушене в Коктейл-бар срещу служебният вход на Филхармонията на ул. Бенковски

01:45 Jan 12, 2013

ул. Г. Бенковски, партер , има табела Коктейл-бар, 0.1 Kms

#2157 - Пушене в центъра на София,ул.Г.Бенковски,срешу сл. вход наФилхармонията

11:33 Jan 17, 2013

София, Център,ул Г.Бенковски и ул.Аксаков, 0.1 Kms

Тютюнопушене в Клуб Текила

00:20 Dec 14, 2013

София, Народно Събрание 4, 0.19 Kms

Позволено тютюнопушене в заведение в София

13:32 Dec 08, 2012

"Olives" на "Граф Игнатиев" 12 - на първи етаж, в помещението с бара., 0.19 Kms

Нарушение на действащата забрана за тютюнопушене

13:54 Dec 18, 2012

Бара е непосредствено преди бар "Адамс" , ул. „Врабча“ № 26, ако идвате от бул. Васил Левски.Влиза се през черна порта, входа е в ляво от портата., 0.19 Kms