Сигнали без дим

Изпратен

Систематично неспазване на забраната

01:00 30.11.2013 Пресечката на улица Оборище и бул. Васил Левски в сградата на Националната Библиотека

Описание
През месец Ноември 2013 3 поредни съботи посетих диско клуб Once "Upon a Time ... Biblioteka" и трите пъти след 01:00 на всички маси бяха раднанени импровизирани пепелници, като келнерите обясниха, че няма проблем да се пуши вътре.
Когато попитах защо се позволява това и знаят ли, че нарушават закона ми беше отговорено, че нямало проблем и те били активно протестиращи против забраната.


Features
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушение на действащата забрана за тютюнопушене

13:54 Dec 18, 2012

Бара е непосредствено преди бар "Адамс" , ул. „Врабча“ № 26, ако идвате от бул. Васил Левски.Влиза се през черна порта, входа е в ляво от портата., 0.09 Kms

Тютюнопушене в Клуб Текила

00:20 Dec 14, 2013

София, Народно Събрание 4, 0.1 Kms

Сигнал за нарушение

16:29 Dec 12, 2013

София, кръстовището на Славянска и Шишман, 0.17 Kms

#1987 - Пушене в Коктейл-бар срещу служебният вход на Филхармонията на ул. Бенковски

01:45 Jan 12, 2013

ул. Г. Бенковски, партер , има табела Коктейл-бар, 0.19 Kms

#2157 - Пушене в центъра на София,ул.Г.Бенковски,срешу сл. вход наФилхармонията

11:33 Jan 17, 2013

София, Център,ул Г.Бенковски и ул.Аксаков, 0.2 Kms