Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в "Дом Младост" - Варна

11:23 09.12.2013 Варна, ъгъла на бул. Сливница и ул. Вяра

Описание
Въпреки подадените сигнали и наложените санкции в "Дом Младост" - Варна продължава да се пуши. Долу във фитнеса на масата пред него и горе в бара също се раздават пепелници.
В комплекса тренират основно деца и това е недопустимо.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 12.12.2013 в 10:20:06 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

неспазване забраната за тютюнопушене - пиано бар Камино

13:56 Nov 27, 2012

пиано бар Камино, ул. Неофит Рилски 70, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms