Сигнали без дим

Изпратен

Сигнал за нарушение

16:29 12.12.2013 София, кръстовището на Славянска и Шишман

Описание
В бар "Лорка" се пуши всяка вечер, без оглед на час.


Features
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в Клуб Текила

00:20 Dec 14, 2013

София, Народно Събрание 4, 0.07 Kms

#1987 - Пушене в Коктейл-бар срещу служебният вход на Филхармонията на ул. Бенковски

01:45 Jan 12, 2013

ул. Г. Бенковски, партер , има табела Коктейл-бар, 0.11 Kms

#2157 - Пушене в центъра на София,ул.Г.Бенковски,срешу сл. вход наФилхармонията

11:33 Jan 17, 2013

София, Център,ул Г.Бенковски и ул.Аксаков, 0.11 Kms

Систематично неспазване на забраната

01:00 Nov 30, 2013

Пресечката на улица Оборище и бул. Васил Левски в сградата на Националната Библиотека, 0.17 Kms

Тютюнопушене след определен час

00:10 Nov 16, 2013

Будапеща, 0.2 Kms