Сигнали без дим

Изпратен

Цигарен дим

03:00 22.12.2013 Пловдив, ул. Генерал Радко Димитриев 1

Описание
Привет,

Съвсем тенденциозно снощи в G Club в Пловдив отново се пушеше. И преди съм влизал в полемики със соственика, но оставам неразбран. За пръв път пускам сигнал тук и се надявам да има ефект.

P.S Не можах да намеря категория дискотека, а според закона и там е забранено да се пуши. Моля, пишете ми каква е правилната категория.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в ресторант "Южен полъх ", град Пловдив (м)

08:07 Nov 20, 2018

град Пловдив, бул. "Княгиня Мария Луиза" № 72, 0.06 Kms

пушене в ресторант "Бубамара" в град Пловдив

18:17 Jan 01, 2014

град Пловдив, бул. "Мария Луиза" № 72, до Полиграфията, 0.2 Kms