Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в заведение

12:03 24.12.2013 София, ул. 6ти септември 55

Описание
На 20.12.2013 към 1:00 в заведението Кендъл имаше пушещи маймуни. Въпреки забележките нито персонала нито никой не реагира реших, че по умният отстъпва и си тръгнах, но не смятам това да продължава и занапред. Вие как смятате?


Features
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушение на забраната за тютюнопушене

19:00 Dec 14, 2012

Милин камък 14 Арабията, гр. София, 0.15 Kms

Пушене във Фънкитаун София

23:01 Nov 03, 2012

ул."Хан Аспарух" 37, 0.16 Kms

Тютюнопушене в заведение в Mixtape 5, град София

13:47 Dec 18, 2016

град София, в подлеза на НДК под кръстовището на бул."България" и бул."Черни връх", 0.18 Kms

тотюнопушене

20:24 Dec 01, 2013

верила, 0.19 Kms

#2001 - пушене в заведенията

01:34 Jan 13, 2013

ъгъла на ул Цар Асен и ул. Верила на етаж -2, 0.2 Kms