Сигнали без дим

Изпратен

Тютюнопушене в механа "Еко", град София

10:21 31.12.2013 град София, бул. "Мария Луиза" № 22

Описание
В заведението пуши дори и персонала!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 10.01.2014 в 14:20:02 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2499, заведения "NIGHT FLIGHT, Пиано бар Арбат, BESO bar-dinner", град София

13:09 Feb 01, 2013

град София, бул. Мария Луиза 20, 0.01 Kms

#3950 - Пушене в дискотеки "Найт Флайт", "Брилянтин", "БЕСО", "Плаза", гр. София

12:06 May 17, 2013

София, булевард „Княгиня Мария Луиза“ 20, 0.01 Kms

Пушене в дискотека NIGHT FLIGHT, град София

02:15 May 26, 2014

град София, бул. "Мария Луиза" № 20, 0.01 Kms

Пушене в Планета Пайнер, град София

12:37 Mar 30, 2017

град София, бул. "Кн. Мария Луиза" 20, 0.01 Kms

Пушене в клуб Олигарх, град София

11:55 Oct 27, 2018

град София, бул. Мария Луиза № 20, 0.01 Kms