Сигнали без дим

Изпратен

Нарушене на забраната за тютюнопушене в пицария Ветрило, кв. Борово

11:55 09.12.2012 ж.к. Борово, ул. Солун, с/у блок 43 - пицария Ветрило

Описание
В заведението се ПУШИ! Разделено е на 2 части - външната част, която сервитьорката ни убеждаваше, че е градина и аспирацията била силна и нямало да мирише - в нея се пуши. Тази въпросната градина е със виенски стъкла, дървени греди и покрив, а както написах по-горе и с аспирация. Странно е малко една градина да има аспирация, но такава е реалността. Най-скандалното е, че в другата зала, която е за непушачи димът влиза, защото вратите между двете зали са отворени, а и между стената и покрива има 30 см. разстояние, което не е преградено и влиза дим. Впрочем залата за непушачи е конструирана по същия начин като "градината" и дори не ги разделя цяла стена та може би и тя (залата за непушачи) също е част от градината. В момента сакото и палтото ми са на терасата, за да се отмирисват. Видях, че има 3 други сигнала, при които не са констатирани нарушения ще кажа, че ако и при моя стане така обещавам следвашия път да отида дам и да снимам и направя клип как се пуши вътре.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Ресторант Бизар СТАРА ЗАГОРА

22:09 Oct 11, 2012

Ресторант БИЗАР СТАРА ЗАГОРА, 0 Kms

неспазване забраната за тютюнопушене - пиано бар Камино

13:56 Nov 27, 2012

пиано бар Камино, ул. Неофит Рилски 70, 0 Kms

Пушене в заведение

01:13 Oct 17, 2012

гр. София, Пл. "Народно събрание" № 3, 0 Kms