Сигнали без дим

Изпратен

pushene v zavedenie

12:27 11.02.2014 asenovgrad Ул, Оборище 16

Описание
pushi se masovo az rabotq tam nepushach sam , barman sam v tova zavedenie , az miq pepelnicite i hvarlqm fasovete , pushi se po cql den na 3tiq etaj na zavedenieto a sled 17:00 se pushi v cqloto zavedenie . V zavedenieto sreshtu nego restorant "Color" se pushi po cql den . Kogato ima proverki te sa informirani taka che molq da napravite neochakvana proverka !!! iskam da ostana anonimen
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2445 - пушене в игрална зала на хотел "Колор"- гр. Асеновград

01:19 Jan 29, 2013

гр. Асеновград, ул."Оборище" 15, 0.01 Kms

#2747 Нарушаване на забраната в игрална зала "Колор", гр. Асеновград

07:26 Feb 10, 2013

Асеновград, ул. Оборище 15 /в хотел Колор"/, 0.01 Kms

Пушене в зала за развлекателни игри "Color", град Асеновград (мобилен сигнал)

21:45 Jan 14, 2014

град Асеновград, ул. "Оборище" № 15, 0.01 Kms

пушене в ресторант хотел "Color", град Асеновград (мобилен сигнал)

20:40 Mar 08, 2014

град Асеновград, ул. "Оборище" № 15, 0.01 Kms

Тютюнопушене в ресторант "Color", град Асеновград

03:00 Mar 08, 2014

град Асеновград, ул. "Оборище" № 15, 0.01 Kms