Сигнали без дим

Изпратен

Сигнал за нарушение на забраната за тютюнопушене в блок 19, Студентски град, град София

18:51 13.02.2014 град София, Студентски град, блок 19, етаж 12

Описание
Здравейте!

Искам да сигнализирам за СИСТЕМНО нарушение на забраната за тютюнопушене на обществени места. Студенти от блок 19, ет. 12 в Студентски град, гр. София почти целодневно се събират и пушат в коридора на посочения етаж. Бележките от страна на малкото студенти непушачи и от страна на домакините на блока не се приемат сериозно, порди което моля за Вашата помощ.

Благодаря предварително!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 12.03.2014 в 22:20:10 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене на закрито в библиотеката на ТУ, град София

15:19 Feb 20, 2015

град София, Студентски град, Дървеница, 0 Kms

Пушене в "Миленката Бар & Грил"

10:00 Nov 10, 2013

ул. Проф. Георги Брадистилов, 0.14 Kms

нарушение забраната за пушене

02:49 Dec 26, 2013

бул. “Никола Габровски” № 55 в ж.к. “Дианабад”, 0.19 Kms

#1722-Нарушение на забраната за тютюнопушене, ПИЦА И РЕСТОРАНТ "ФЕМИЛИ"

12:15 Jan 05, 2013

Студентси град, ул. Никола Габровски 100, картинг писта, спирка на автобус 94, 0.19 Kms

Пушене в заведение "GATSBY", град софия

23:48 Jan 27, 2014

град София,кв. Дианабат,ул.Никола Габровски 39, 0.21 Kms