Сигнали без дим

Изпратен

Тютюнопушене в заведение - кафе-бар "Галакси", град Варна

10:27 27.02.2014 бул. "Св. Елена" до църквата в кв Владиславово, град Варна

Описание
Искам да подам сигнал за заведение в което не се спазва забраната за пушене - става въпрост за кафе бар Галакси намиращ се на адрес бул. "Св. Елена" до църквата в кв Владиславово, Варна.Там масово се пуши без никакво притеснение.Дори когато се направи забележка за цигарите персонала с нахалство отгаваря да напуснем заведението като ни прече дима.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 12.03.2014 в 15:20:05 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в кафе "Avangard", град Варна

07:10 Dec 06, 2013

Пазара Владиславово, Варна, 0 Kms

#2888: Пушене в кафене Point, гр. Варна

08:00 Feb 16, 2013

гр. Варна, ж.к. Владислав Варненчик, Централен пазар, Обект 7, 0.03 Kms

Пушене на стълбищна площадка, град Варна

07:50 Feb 13, 2019

град Варна, ж.к. Владислав Варненчик, блок 10, вх. 6, 0.07 Kms

Пушене в бар "Гала кафе" на Пикадили - Владиславово

02:01 Oct 01, 2013

В сградата на Пикадили - Владиславов, Варна, 0.08 Kms

пушене в кафе "Авеню", Варна

15:30 Dec 23, 2012

Варна, бул. "Константин и Фружин" до бл. 20, 0.11 Kms