Сигнали без дим

Изпратен

Дим в град Сандански

12:30 01.03.2014 град Сандански

Описание
Няма заведение, в което да не се пуши. Сандански, България 28,02,2014г. А от 112 ми казват(не пряко) нарушаването на закон не е проблем на общата система създадена за целта.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Благоевград на 12.03.2014 в 09:20:02 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

нарушаване на забраната в Сандански

13:48 Dec 29, 2012

гр. Сандански, ул. "Хр. Смирненски" № 13, 0 Kms

нарушаване на забраната в Сандански

13:59 Dec 29, 2012

гр. Сандански, ул. "Хр. Смирненски" № 13, 0 Kms

# 1537 нарушаване на забраната в Сандански

21:13 Dec 31, 2012

над гр. Сандански, 0 Kms

Пушене в ресторант "Happy bar&gril", град Сандански (мобилен сигнал)

16:30 Mar 30, 2014

град Сандански, на пътя от Сандански за Кулата, 0 Kms

Пушене на детска площадка, град Сандански

03:52 Apr 05, 2014

град Сандански, до Спортния интернат, 0 Kms