Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в обществен транспорт, град София

18:23 20.03.2014 град София, жк. "Овча купел"

Описание
Шофьорите в маршрутки 27 и 29 абсолютно всекидневно пушат в превозните средства, задължавайки всички пътници да вдишат всичко от безбройните им цигари. Всеки делничен ден (и сутрин, и вечер) за разстоянието от Софийски университет до Нов български университет (а също и в обратната посока), шофьори изпушват до 5 цигари една след друга, като междувременно взимат пари, връщат ресто,пишат отчети и какво ли още не, само за безопастнстта на пътниците никой не мисли и не поема отговорност. Никога не съм попадала на шофьор, който да изгаси цигарата си, след като бъде помолен да го направи.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 20.03.2014 в 21:20:06 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Сигнал за нарушение на забраната за тютюнопушене, град София

14:30 May 19, 2015

град София, ж.к. Овча купел 1, 0 Kms

пушене в Кафе Кафе "Боби", град София (мобилен сигнал)

08:50 Feb 11, 2014

град София , "Жк. Овча Купел-1" Бл414, 0.08 Kms

#2508 Нарушаване на забраната в пицария "Винарната", гр. София

18:45 Jan 31, 2013

гр.София, кв. Овча купел 1, бул. Монтевидео 43, 0.1 Kms

#3008, ресторант "Винарната", гр. София, Нарушаване на забраната за тютюнопушене

09:09 Feb 22, 2013

гр. София, кв. Овча Купел 1, бул. "Монтевидео" 43, ресторант "Винарната", 0.1 Kms

Неспазване на забраната за тютюнопушене, град София

00:41 Apr 02, 2018

град София, ул. Монтевидео 39, 0.12 Kms