Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в обществен транспорт (за пореден път!), град София

23:10 02.04.2014 град София, ул. "Монтевидео" № 21

Описание
Вечерта на 02.04.14 в маршрутка 27 (СА2584НА), хваната от Овча Купел в 21:10 отново се пушеше. Шофьорът изпуши 3 цигари в рамките на 20 минутно пътуване. Отново всички пътници бяхме принудени да вдишаме хубаво целия дим на шофьора, а в презното средство смърдеше на... нелицеприятни неща, образували се от димната завеса.

На 26.03.14 отново в маршрутка, този път 29, хваната от ул. Патриарх Евтимий 19 (СА3237МХ, ако правилно е записано)отново се пушеше на поразия. Шофьорът изпуши няколко цигари като добре окади цялото и без това претъпкано с хора пространство.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 04.04.2014 в 10:20:05 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене в ресторант The School, град София

07:52 Jul 12, 2019

град софия, бул. Монтевидео 38А, 0.06 Kms

#2649 Нарушаване на забраната в бистро "Пикантино", гр. София

19:00 Feb 06, 2013

гр. София, ул. 692 №10 А, кв. Овча Купел, 0.12 Kms

пушене в механа "Комитите", гр. София

07:00 Feb 14, 2015

гр. София, кв.Овча купел, 0.36 Kms

Системно тютюнопушене в пицария "Винарната", град София

12:34 Dec 28, 2015

град София, кв. Овча купел 1, бул. Монтевидео № 43, 0.37 Kms

ПУШЕНЕ В "THE BBQ HOUSE", град София

23:56 Dec 11, 2015

град София бул. Никола Петков 52, 0.39 Kms