Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в хотел "Мистрал", град Балчик

10:15 05.04.2014 град Балчик, ул. "Приморска" № 8Б

Описание
Пуши се във фоайето на хотел "Мистрал". Бях принудена да си пия кафето в стаята! Моля да се вземат мерки!!!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Добрич на 05.04.2014 в 11:20:05 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Алкохол и цигари на "малолетни", град Балчик

23:18 Apr 22, 2017

град Балчик, ул. „Христо Ботев“ 21, 1.04 Kms

Пушене в кафе Форум, град Балчик (мобилен сигнал)

05:00 Dec 03, 2016

град Балчик, ул. Христо Ботев № 19, 1.05 Kms

Пушене в заведение

15:30 Dec 13, 2013

Балчик, ул. Христо Ботев 25, 1.05 Kms

#3601З, заведение "ВИЕНА", град Балчик

08:05 Apr 02, 2013

ГР. БАЛЧИК, БАЗАР “ХЕЛИОС”, УЛ. “ПРИМОРСКА” 27, 1.46 Kms