Сигнали без дим

Изпратен

Непрекъснато се пуши в кафете в офис сграда -"Търговски център 2000", град София

14:36 15.04.2014 град София, Мария-Луиза, № 9-11

Описание
Сградата се намира на изхода на метростанция ,,Сердика" с адрес: гр. София, ул. Мария- Луиза, № 9-11. с наименование,, Търговски център 2000" На третия етаж се намира кафене, което предлага обед на работещите в офисите. То заема част от коридора, без външни прозорци и врати и е част от общото пространство между офисите. На всички маси има пълни с угарки пепелници и се пуши по всяко време.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 15.04.2014 в 19:20:04 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в Ресторант Каручката, София (мобилен сигнал)

23:16 Dec 25, 2012

София, Мария луиза , срещу дискотека Найт флайт, 0.03 Kms

Нарушаване на забраната за тютюнопушене

13:23 Dec 07, 2012

Гр. София, жк. Люлин 6, бул. Панчо Владигеров, Кооперативен пазар, пицария "Кери", 0.03 Kms

Бирария - хипермаркет МАКС, Младост 2, София

19:40 Dec 15, 2012

кв. Младост 2, ул.Проф.Д.р Васил Златарски (до бл.222), София, 0.03 Kms

Тютюнопушене в заведение

01:51 Dec 13, 2012

гр.София, ж.к."Надежда", до бл.429, 0.03 Kms

пицария Ветрило в Борово, София

21:00 Dec 14, 2012

София, кв. Борово, ул. Солун срещу Бл.43, 0.03 Kms