Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в еко такси, град Пловдив

18:36 21.04.2014 град Пловдив

Описание
Днес 21.04.2014 okoлo 17:15 спряхме ЕКО-ТАКСИ на ул. Източен до ул. Лясковец. Влязохме с жена ми и сина ми - на 2 годинки и половина. Жена ми забеляза, че шофьорът пуши и му каза, че в колата не трябва да с пуши. Той си продължи да пуши, докато ни остави на адреса - Софлу 24. Веднага звъннах на номера на таксито 6155 и от там ми казаха, че вколите не се пуши и до там. "Весели празници!" Ако сме в правова държава не само ще уволнят шофьора, но дори и ще глобят фирмата!
Готов съм да съдействам за повече информация. Номерът на колата е 397.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Пловдив на 25.04.2014 в 09:20:05 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Нарушение на действащата забрана за тютюнопушенето!!!

13:41 Dec 17, 2012

Пловдив, ресторант "При Румен", ж.к. Тракия, до бл.214,, 0 Kms

от мобилно устройство

21:10 Dec 21, 2012

Пловдив, Жк. Тракия, до училище Свети Седмочисеници., 0 Kms

разрешаване пушенето в дискотека Сикретс, Пловдив

13:54 Dec 22, 2012

Пловдив бул Марица 81, 0 Kms

#1451 - нарушаване на забраната в Пловдив, казино Сезам

16:43 Dec 30, 2012

Пловдив, хотел България, П.Евтими 13, казино Сезам, 0 Kms