Сигнали без дим

Изпратен

Масово тютюнопушене в ресторант "Димоли" - град Елин Пелин

09:00 03.05.2014 град Елин Пелин, ул.Кирил и Методи 17

Описание
На 3 май 2014 г. бяхме поканени на рожден ден в ресторант "Димоли" гр. Елин Пелин . Ние със съпругата ми сме непушачи и ни направи впечатление , че почти всички в ресторанта пушеха , като на всяка маса бяха поставени малки чашки за изхвърляне на изгорелите цигари . Въпреки , че съм песимист по отношение на реакцията на този сигнал , а също така гледайки безтрашието на собственика на този ресторант от забраните , което показва , че има хора, на които той разчита , подавам този сигнал само защото мечтая някога все пак да заживея в нормална страна , която да обичам и , с която да се гордея.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Софийска на 08.05.2014 в 16:20:06 часа.

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в лоби бар хотел Гайдарец, град Елин Пелин (мобилен сигнал)

22:50 Dec 28, 2012

град Елин Пелин, площад Независимост, 0.17 Kms

#2002 - пушене в Кафе Бар Гайдарец, Елин Пелин (мобилен сигнал)

11:30 Jan 13, 2013

Елин Пелин, Гр.Елин Пелин , Площад Независимост, 0.17 Kms

#2331 - пушене в ресторант "Гайдарец", гр. Елин Пелин (мобилен сигнал)

13:22 Jan 24, 2013

Елин Пелин, площад "Независимост" 2, 0.17 Kms

Пушене на детска площадка до Общината, град Елин Пелин (м)

11:00 Jun 01, 2018

град Елин Пелин, Площадът до Общината, 0.19 Kms

Пушене в заведение бар "Ескобар", гр. София

00:28 Dec 08, 2013

бул. Васил Левски 3, София, 1142, 2.13 Kms