Сигнали без дим

Изпратен

пушене на работното място - Общината, град Несебър

11:00 13.05.2014 град Несебър, ул.Еделвайс, Община Несебър

Описание
На 13/05/2014г.посетих отдел ГРАО,стая 13, в Община Несебър.В стаята работят трима служители .Беше толкова задимено от цигарен дим,че мисля,че те всички пушат,защото непушач не би могъл да работи в такова помещение.Явно не се притесняват от това,че пушат на работното си място,защото дори не бяха отворили прозорец.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Бургас на 14.05.2014 в 18:20:04 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене детска площадка, град Несебър

22:09 Mar 28, 2015

град Несебър, ул. "Еделвайс" № 4, 0.01 Kms

Пушене в община Несебър, град Несебър

11:30 Sep 23, 2015

град Несебър, ул. Еделвайс № 10, 0.04 Kms

Пушене в заведение - ресторант "Кинг Конг" гр. Несебър

13:23 Jan 08, 2013

гр. Несебър, ул. "Отец Паисий" № 1, 0.14 Kms

пушене в рестиоран маеиета палас, несвбър (мобилен сигнал)

21:00 Dec 29, 2012

несвбър, Любен каравелов 15, 0.2 Kms

Нарушение на забраната в BAR&DINNER LA CUBA NERRA , град Несебър

19:45 Jan 18, 2015

град Несебър, ул. "Хан Крум" № 11, 0.26 Kms