Сигнали без дим

Изпратен

Пушене на работното място, в обществен транспорт

19:16 14.05.2014 Видин, ул. "Цар Симеон Велики" № 162

Описание
На 11.05.2014 г. пътувах с автобус на фирма "Алексиев" в 10.30 от София до Несебър. В автобуса имаше двама шофьори,които си пушеха през цялото време на пътуването от София до Несебър.В Стара Загора се качи младо момиче и като видя,че те пушат,поиска разрешение от тях да си запали цигара. Те и разрешиха,като я накараха да седне на предната седалка при единия от шофьорите. Мисля, че това е грубо нарушение и очаквам фирмата да вземе отношение.
Транспортната Фирма е АЛЕКСИЕВ-91-ВД - ВЕРГИЛ АЛЕКСИЕВ ЕТ, като седалището и е във Видин, ул. "Цар Симеон Велики" № 162.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 14.05.2014 в 20:20:05 часа.

Сигналът е препратен на РЗИ Видин на 15.05.2014 г. в 8:29 часа
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

кафе Corner - Видин

00:02 Dec 16, 2012

ул. "Цар Александър ІІ" № 21, Видин, 0.92 Kms

#3391 - Нарушение на забраната за тютюнопушене КАТ-Видин

11:20 Mar 20, 2013

Видин, ЦП - п.к. 115 Южна промишлена зона, 0.92 Kms

#3608, заведение "VIP", гр. Видин

12:08 Apr 03, 2013

гр. Видин, ул. "Княз Борис І" № 2, 0.92 Kms

пушене в заведение за хранене-ресторант театрото, град Видин (мобилен сигнал)

09:00 Dec 12, 2013

град Видин, гр.Видин, крайдунавски парк (до речната гара), 0.92 Kms