Сигнали без дим

Изпратен

Тютюнопушене на детска площадка, град Варна

10:35 16.05.2014 град Варна, Аспарухов парк

Описание
На детската площадка в парка на кв. Аспарухово, гр. Варна, точно до игрищата за волейбол и футбол, постоянно се пуши. Майки, татковци, дядовци....пълно е с фасове, въпреки че от чистотата се стараят всеки ден да чистят. Имам снимки, мога и още да направя. Никой не проверява, никой не глобява. Има спортни площадки, открит фитнес - пуши се навсякъде и постоянно. И няма кой да обърне внимание! Дайте ми кочан с фишове и аз ще ходя да ги глобявам, наглите пушачи!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ Варна на 18.05.2014 в 17:20:04 часа.
Отговор от РЗИ

Коментари
Светослава Янева (Jun 19 2014)
Уважаема Д-Р БОЖАНКА ГЕОРГИЕВА Директор РЗИ-Варна, Проверката ви не е установила нарушения на територията на детската площадка. Колко време бяха проверяващите там???Или направиха протоколна проверка по документи??? Защото аз съм там всеки ден по 3-4 часа и мога да снимам филмчета с часове. До кога ще си затваряте очите и ще замазвате нашите очи????? Към кого да се обърнем, след като Вие не вършите никакв работа???? Едни и същи хора всеки ден нагло пушат на главите на децата ни и няма кой да ги глоби............поредния български абсурд - поредната българска институция, която си прибира заплатите без да има никаква полза от нея.....!!!!
Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

тютюнопушене в заведение - ресторант "Веранда", гр. Варна

07:30 Jul 18, 2015

гр.Варна, кв. Аспарухово, плажа, 0.31 Kms

нарушаване на забраната във Варна

15:00 Dec 26, 2012

гр. Варна, кв. Аспарухово, ул. "Св. Св. Кирил и Методий" № 30, 0.53 Kms

Пушене в "Бар Бакарди", град Варна

14:00 Jan 09, 2014

град Варна, кв. Аспарухово, ул. "Св. Св. Кирил и Методий" № 30, 0.53 Kms

Пушене в сградата на четвърто районно, град Варна

13:26 Sep 07, 2016

град Варна, ул. Искър № 22, 0.66 Kms

пушене в кафе "Магма", град Варна (мобилен сигнал)

13:07 Jan 21, 2014

град Варна, кв. Аспарухово, ул. "Средец" № 31, 0.67 Kms