Сигнали без дим

Изпратен

Системно нарушение на забраната за пушене ресторант "Дървеното", град София

21:56 17.05.2014 град София, жк Сухата Река, Русалски лък 1

Описание
Бих искала да съобщя за нарушвние на Забрана за тютюнопушене в затворени пространства .заведението се казва Дървеното с адрес София Русалски лък 1.Заведението посетихме с идеята да вечерява. В компанията присъстваха две бременни жени като не само за тях това беше доста неприятно. Направихме запитване към персонала, но отговора беше че се извършва на тяхна воля. След 3 минути единият от сервитьорите нагло пушеше цигара срещу мен. На всички маси има пепелници. Моля да бъде обърнато внимание на въпросното заведение като бих желала да получа обратна връзка.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 18.05.2014 в 13:20:06 часа.
Отговор от РЗИ
Тук ще намерите отговорите на РЗИ (ако има такива):

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Пушене в бистро "Дървеното"

20:44 Jan 05, 2014

София, ул. Русалски Лък 1, 0 Kms

Непрекъснато пушене в заведение, пепелници по масите, град София

01:26 Apr 12, 2019

град София, непосредствено до автогара Подуяне, 0.06 Kms

Пушене в ресторант/бирария Дървеното, град София (мобилен сигнал)

12:00 May 16, 2016

град София, ул. Русалски лък/ул. Тодорини кукли, до пазара на стадион Герена, 0.09 Kms

Пушене в grill and bar Family, град София (мобилен сигнал)

12:00 Mar 27, 2015

град София, кв. Сухата река, ул. Тодорини кукли, 0.11 Kms

Пушене в сладкарница на ул. Тододрини кукли бл.19

06:00 Dec 23, 2013

София ул. Тодорини кукли бл. 19, 0.11 Kms