Сигнали без дим

Изпратен

Пушене в сградата на Агенция "Пътна инфраструктура", град София

11:32 23.05.2014 град София, бул. "Македония" № 3

Описание
В сградата на Агенция "Пътна инфраструктура" не се спазва забраната за пушене на обществени места. Част от държавните служители пушат абсолютно безконтролно на работните си места. Достатъчно е да се качите на 7-мия етаж, за да закупите документация за участие в някоя обшествена поръчка и да влезете в няколко стаи, дори и в тази на Директора на Финансовата дирекция.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 24.05.2014 в 18:20:08 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Заведение, в което се пуши "66 Светулки", град София

20:37 Mar 14, 2017

град София, ул. Солунска 66, 0.05 Kms

Пушене в бар "65 светулки", град София (мобилен сигнал)

11:30 Oct 11, 2015

град София, ул. Солунска 65, 0.06 Kms

Пушене в бар "65 светулки", град София

07:30 Sep 29, 2017

град София, ул. Солунска 65, 0.06 Kms

Пушене в ДНСК, град София

14:04 Jan 07, 2017

град София, ул. Христо Ботев 47, 0.06 Kms

Пушене в ресторант Гамбринусъ, град София

12:29 Oct 02, 2017

град София, ул. Владайска 29, 0.07 Kms