Сигнали без дим

Изпратен

Тютюнопушене в сградата на ТД на НАП, град София

09:00 26.05.2014 град София, ул. "Аксаков" № 21

Описание
Здравейте!
Искам да подам сигнал за ежедневно тютюнопушене в работните помещения в ТД на НАП София (ул. "Аксаков" 21).
Масово служители пушат в стаите, в т.ч. и в стаята, в която работя. Това създава дискомфорт на останалите служители-непушачи. Сигнализирано е ръководството на ТД, но не са предприети никакви мерки.
Надявам се да бъдат предприети съответни действия за установяване на това грубо нарушение на Наредбата и да бъдат наложени съответните санкции.
Благодаря за отделеното време!

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 27.05.2014 в 10:20:05 часа.
Отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

#2257 Нарушаване на забраната в клуб "Салса Плюс", София

02:00 Jan 20, 2013

София, ул. Аксаков 31, 0.03 Kms

#3502 - Пушене в закрити пространства - клуб "Bedroom", гр. София

12:48 Mar 28, 2013

София, пл. Народно Събрание 3, 0.03 Kms

#3590 Нарушаване на забраната в клуб "Bedroom", гр. София

02:03 Apr 02, 2013

София, пл. "Народно Събрание" 3, 0.03 Kms

#4069 Пушене в клуб "Бедрум", гр.София

12:34 Jun 11, 2013

София, пл.Народно събрание 3, 0.03 Kms

Пушене в клуб Хасиенда, град София.

09:00 Jan 09, 2015

град София, пл. "Народно събрание" № 3, 0.03 Kms