Сигнали без дим

Изпратен

Нарушават закона - Ресторант "Роялс", град София

12:27 27.05.2014 град София, жк Обеля 2

Описание
Следните заведения в столичният квартал Обеля нарушават закона за тютюнопушенето
1. Ресторант "Роялс" адрес жк. Обеля-2 до блок. 204 - пуши се в заведението също така и кухнята им е под всякаква критика използват се наркотици и персоналът както и управителя са на ясно с това.
2. Кафе "Сантара" на метро станция Обеля - след 18:00 се пуши, вместо пепелници се раздават вази също така се употребяват наркотици управата и персонала са на ясно с това.
3. Ресторант "Феникс" до блок 272 - пуши се в закритата част на заведението предимно вечер.

* Сигналът беше изпратен с електронна поща до РЗИ София на 27.05.2014 в 10:20:05 часа.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

пушене в заведение "Роялс", град София

06:30 Dec 29, 2013

град София, кв. "Обеля", ул. "11" № 9, 0.19 Kms

#2411 - неспазване на закона в ресторант "Феникс" - София

01:20 Jan 27, 2013

София, бул. Обелски път, 0.32 Kms

Пушене в бензиностанция Петрол

10:36 Dec 12, 2013

София, Бул. Ломско Шосе 227, 0.43 Kms

Открито тютюнопушене в заведение ''Patlajan'', град София

11:00 Dec 19, 2015

град София, кв. ''Надежда'', бул. ''Ломско шосе'' № 71, 0.68 Kms