Сигнали без дим

Изпратен

Нарушение на забраната

13:21 14.12.2012 Велико Търново, ул. "Стефан Стамболов" № 53

Описание
Клиенти пушат с одобрението на персонала на терасата на лоби бара на хотел "Болярски". Терасата е затворена от 4 страни с алуминиева дограма и следва да се счита като закрито обществено място.
Няма отговор от РЗИ

Коментирай:
(ако искаш да стигне до РЗИ, изпрати линка след коментирането)
Име:
Email:
Коментари:
Код за сигурност:

Подобни сигнали наблизо

Тютюнопушене във Велико Търново

22:49 Dec 22, 2012

гр. Велико Търново, ул. "Mармарлийска" №14, 0 Kms

пушене в Diskotela Spyder, Veliko tarnovo (мобилен сигнал)

02:12 Dec 25, 2012

Veliko tarnovo, Bivshia madejki dom, 0 Kms

пушене в заведение

22:30 Dec 23, 2012

Велико Търново, ГУМ (ул. Дондуков), 0 Kms

пушене в заведение

13:58 Dec 29, 2012

велико търново кафето на театъра (на фасадата), 0 Kms

#1782, в автобус, Велико Търново

14:40 Jan 06, 2013

Велико Търново, на спирката на Студентски общежития бл.2, 0 Kms